Стоян Гунчев: Да не забравяме, че ЦСКА е един от двата най-добри отбора

Отборът на Миньор (Перник) записа четвърта загуба от началото на сезона в Суперлигата, след като отстъпи с 0:3 гейма при гостуването си на ЦСКА (София).

Ето какво каза за BGvolleyball.com след края на двубоя треньорът на Миньор Стоян Гунчев.

"Да не забравяме, че в момента ЦСКА е може би един от двата или три най-добри отбора. Какво не ни достигна? Имаме 15, че и повече грешки от сервис, а само във втория те са 7. Сервисът ни не влизаше. Иначе като цяло съм доволен от нашата игра, естествено не и от резултата, но никой треньор няма да се радва на такъв резултат.. Играхме добре, имахме си своите моменти, но имаме още много, много неща да оправяме. Смея да твърдя, че от мач на мач по-добри изяви имаме и повече добри моменти. Днес срещу ЦСКА обаче не успяхме да си контролираме началния удар. Имахме и 3-4 банални грешки в защита. А и е нормално, когато един отбор греши повече, това да се отразява веднага", коментира Стоян Гунчев.

Снимка: Тони Тончев