Очаквайте в 11:00: Какво е настроението в националния отбор по ръгби на България преди сблъсъка със Сърбия

Литекс с минимален успех над Вихър (Славяново)

Литекс продължи победната си серия, надигравайки в Ловеч Вихър (Славяново) с 1:0. Единственият гол реализира Денил Селимински в 75-ата минута. Нападателят шутира, вратарят на гостите Светлин Линев изби, но при добавката топката спря в мрежата му.

Гостите обаче оспорваха, че нападателят на домакините е бил в засада преди да получи топката. Освен попадението Искрен Писаров и Руслан Иванов уцелиха гредите зад Линев. През първото полувреме Тодор Тодоров и Емил Грозев пропуснаха за ловешкия тим. Във втората част пък защитник на Вихър изби от голлинията. След попадението на Селимински домакините се прибраха да пазят крехкия си аванс. Съперникът им тръгна в атака, но не сътвори нищо.