Де Бур: Разочарован съм, Интер има качества

Все още изпълняващият функциите на треньор на Интер (Милано) Франк де Бур изрази огромното си разочарование от загубата с 0:1 при гостуването на Сампдория в Генуа от 11-ия кръг на Серия А. Според холандеца футболистите му са подходили малко несериозно към мача, като не са се раздавали на 100 процента във всичките 90 минути.

"В труден момент сме, но имам вяра в отбора. Имаме много качество в състава, но явно това не стига. За да побеждаваме трябва да даваме 100 процента от тези умения на терена. Не мога да приема за нормална играта ни през първите 45 минути. На почивката бях много гневен в съблекалнята.

Трябва да играем цял мач, а не 20 или 45 минути, или само срещу Ювентус. Относно позицията ми - питайте ръководството. Аз си върша работата и това, което виждате са резултатите от нея", коментира холандецът. Той беше попитан и защо новото попълнение Габриел Барбоса не е бил дори и в групата за мача. Според Де Бур "Габигол" още не е готов.