Кариана би слабак и остана на върха

Кариана спечели гостуването си на Партизан /Червен бряг/ с 2:0 и остана едноличен лидер в класирането на Северозападната Трета лига. Селекцията на Георги Владимиров имаше повече проблеми с лошия терен отколкото със съперника. Заради него гостите трудно градяха атаките си. Въпреки това на два пъти намериха верния път към вратата на домакините. Десетина минути преди почивката опитния Йордан Тодоров центрира и капитана Георги Георгиев откри резултата. Второто попадение падна в средата на втората част, когато Борислав Боянов бе най-съобразителен при суматоха в наказателното поле на Партизан.