Литекс с пореден разгром

Литекс разби с 8:0 гостуващия му Ком (Берковица) в среща от 12-ия кръг на Северозападната Трета лига. Селекцията на Живко Желев можеше да бие и с двуцифрен резултат. Чест прави на гостите, че играха открит футбол, за което след двубоя лично ги поздрави треньора на домакините. Те решиха всичко още до 25-ата минута. Още в 7-ата Ангел Здравчев откри резултата.

След още толкова време Дилян Димитров изпрати топката за втори път в мрежата на гостите. В средата на полувремето Денил Селимински направи аванса на ловешкия тим категоричен. Малко преди почивката Йоан Петков вкара от дузпа. Няколко минути след започване на второто полувреме Селимински се разписа за втори път. Малко след това Здравчев също вкара втори гол.

До края Десислав Русев и Стефан Крачунов фиксираха 8:0. Гостите имаха шанс за почетно попадение, но Милен Гоцев уцели гредата, а Ивайло Андреев не успя сам срещу ловешкия вратар.

Снимка: pfclitex.com