С късен гол Локо (София) измъкна точката от Витоша (Бистрица) (галерия)

Отборите на Локомотив (София) и Витоша (Бистрица) не се победиха в двубой от 11-ия кръг на Втора професионална лига. Двата тима завършиха наравно 1:1, като гостите от Бистрица могат да съжаляват повече за изпуснатите три точки, тъй като допуснаха изравнително попадение секунди преди последния съдийски сигнал.Локомотив (София) - Бистрица В 10-ата минута Пол Отофе се измъкна от опеката на Александър Горанов и откри резултата. Последваха няколко интересни положения и пропуски пред двете врати, преди да се стигне до 87-ата минута. Тогава Калоян Ангелов центриране отдясно и Димитър Георгиев се разписа, за да донесе точката на “столичните” железничари.
Локомотив (София) - Бистрица
В класирането Локомотив (София) е едва 12-и, с 11 точки на сметката си. На другия полюс е отборът на Витоша, който е шести и има 19 точки в актива си, само с 3 по-малко от лидерите Етър (Велико Търново) и Созопол. Именно “болярите” гостуват в Бистрица идния петък в един от най-интересните двубои от 12-ия кръг.

Снимки: Емона Цончева, Sportal.bg