На "Армията" намериха виновник за фиаското срещу Локо Пд

Колумбийският защитник на ЦСКА-София Рафаел Перес е основен виновник за вчерашната домакинска загуба на тима с 0:1 от Локомотив (Пловдив), категорични са отговорните фактори в "Борисовата градина". Бранителят бе преодолян елементарно от Дани Кики при победното попадение в 10-ата минута, а треньорът Едуард Йорданеску го смени още на почивката.

До този момент Перес бе със статут на твърд титуляр в червения тим, но поредицата от груби грешки от началото на сезона най-вероятно ще му костват мястото още в следващия двубой, който е срещу Лудогорец в Разград.

По принцип Перес не е от любимците на Едуард Йорданеску, но колумбиецът се води за човек на шефовете и поради тази причина е твърд титуляр до този момент, макар че формата му от мач на мач става все по-лоша.