Аталанта не спира с победите, поредната жертва е Дженоа (видео)

Тимът на Аталанта разби с 3:0 като домакин Дженоа в мач от 11-ия кръг на Серия "А". Ясмин Куртич даде аванс на отбора от Бергамо в резултата в 36-ата минута с удар отблизо, а отново той бе точен за 2:0 в домавеното време на първата част. Класическата победа на Аталанта оформи Алехандро Гомес с попадение в 84-ата минута. Той изпрати топката във вратата на генуезци с удар извън наказателното поле.

Това бе трета поредна победа на Аталанта и пета в последните шест мача на тима. Бергамаските са пети в класирането с 19 точки, докато Дженоа е на осмо място с 16.