Иван Иванов с жълт картон при равенство на ПАО

Българският защитник Иван Иванов игра цял мач и получи жълт картон в 38-ата минута при нулевото равенство у дома на тима си Панатинайкос срещу Ираклис в двубой от първия кръг на група 3.

"Детелините" пропуснаха куп възможности да отбележат, като пропусна и дузпа в 39-ата минута. Това беше пети мач за Панатинайкос без победа, което задълбочи кризата в столичния тим.

За да продължат напред, "зелените" сега трябва да победят задължително другите два отбора в групата - втородивизионният Аполон Смирнис и ОФИ Крит. В мача помежду им Аполон спечели с 1:0 и оглави временното класиране.