Бордо лесно си проправи път към 1/8-финала за Купата на Лигата

Отборът на Бордо лесно се класира за 1/8-финал в турнира за Купата на Лигата във Франция. Тази вечер "жирондинци" надиграха с 2:0 като гост отбора на Шатору и така си гарантираха участие в следващата фаза.

Гостите вкараха по един гол в двете полувремена. Първо Франсоа Камано откри резултата в 40-ата минута, а след това в 84-ата Адам Унас реши всичко в мача за крайното 0:2.

Така Бордо стана поредният отбор, който си осигури участие в следващата фаза, където ще има доста по-тежък съперник в лицето на Ница. "Жирондинци" ще домакинстват на своя "Бордо-Атлантик".