ЦСКА 1948 изхвърли десетия във "В" група с впечатляващи голове на младок (видео+галерия)

ЦСКА 1948 постигна най-престижната си победа от началото на първенството, отстранявайки след победа с 3:1 десетия в Югозападната "В" група тим на Хебър (Пазарджик) от турнира за купата на Аматьорската лига.

Гостите откриха резултата в края на първата част чрез Георги Георгиев и задържаха преднината до 74-ата минута, когато Георги Божилов изравни след шут от 23-24 метра.

ЦСКА 1948 - Хебър (Пазарджик)

Към края на двубоя футболистите на Валентин Илиев натиснаха сериозно своя съперник и с два гола на резервата Борислав Трендафилов стигнаха до крайния успех.

Първо, в 83-ата минута Божилов изведе Калоян Стефанов, който намери отлично на празна врата Трендафилов и той не сгреши.

Черешката на тортата в този двубой обаче бе вторият гол на Трендафилов. Младокът излезе очи в очи със стража на Хебър и майсторски го прехвърли за крайното 3:1.

ЦСКА 1948: 12. Иван Герасимов, 5. Борислав Ангелов, 3. Давид Стоянов, 31. Илиан Генадиев, 25. Герман Петров, 4. Радослав Димитров, 2. Атанас Кръстев, 18. Виктор Теодосиев, 11. Калоян Стефанов, 17. Йоан Маринов, 9. Георги Божилов

снимки: Иван Йочев, Sportal.bg