Вутов и Цонев с първа загуба

Младежките национали на България Антонио Вутов и Радослав Цонев взеха участие в първата загуба за този сезон на Лече в Лега Про-група С, третото ниво на италианския футбол. Това стана при поражението с 0:2 от Катаня в Сицилия, когато се появиха през втората част.

Цонев влезе в 66-ата минута, а Вутов в 75-ата минута. Интересното е, че между двете смени паднаха головете във вратата на "джалоросите". Автогол на Джоса даде аванс на сицилианците в 71-ата минута, а две минути по-късно диагонален удар на Ди Грация оформи крайното 2:0 за Катаня.

Лидерът в първенството Лече имаше също доста добри шансове за гол, като при 0:0 изпусна няколко възможности, а два пъти и гредите помогнаха на домакините. Загубата е първа за Лече от 10 кръга, но въпреки това тимът остана на първо място с 23 точки. Толкова има вече и Фоджа, а Юве Стабия е само на една зад тях. Матера пък е на четвърто място с 21 точки.