Късен гол донесе радост за Уест Хам (видео)

Уест Хам постигна втора поредна победа в Премиър лийг и започва постепенно да излиза от кризата, в която се намираше в началото на сезона. "Чуковете" извадиха и доста късмет, за да стигнат до успеха с 1:0 над Съндърланд, като той дойде едва вдобавеното време на двубоя с попадение на Уинстън Рийд.

Иначе срещата бе доста скучна с малко възможности в мача. За домакините в 37-ата минута Симоне Дзадза опита атрактивна задна ножица, но не успя да порази вратата. В 48-ата минута пък гостите имаха добър шанс за гол, когато Уахиб Хазри се възползва от грешка на защитата, но останал очи в очи с вратаря не успя да го преодолее.

Така срещата вървеше към нулево реми, когато в 4-ата минута на добавеното време при разиграване след корнер Рийд получи на границата на наказателното поле и с отправи удар, който премина през куп играчи, за да се озове в мрежата зад Джордан Пикфорд.

Това бе още едно много неприятно поражение за гостите, които продължават да нямат победа от началото на сезона и остават на дъното на класирането с 2 точки. Уест Хам пък се изкачи до 15-ата позиция с 10 точки.