Юношите загубиха от Англия в последната минута

Юношеският национален отбор на България (до 19 години) отстъпи с 1:2 на Англия в контролна среща, която се игра в Уикъмб. Маркъс Едуардс откри резултата за англичаните в 10-ата минута, а в 70-ата Станислав Иванов изравни. Домакините стигнаха до победата буквално с последния удар в срещата, когато се разписа Дъджон Стърлинг от Челси.

Само 10 минути бяха нужни на направилия дебют за мъжкия отбор на Тотнъм Маркъс Едуардс да открие резултат след като получи подаване от дясно от Том Дейвис. България едва не изравни в 23-ата минута чрез Валентин Йосков, чийто удар обаче беше много слаб, за да накаже грешката на вратаря Ейнсли Пиърс. Топката вървеше към мрежата, но Камерън Хъмфрийс изчисти топката точно пред голлинията.
България изравни в 70-ата минута след като бургазлията Петър Генчев даде перфектен пас на влезлия като смяна Станислав Иванов и нападателят на Левски не сбърка. Но англичаните стигнаха до победата с чудесно изпълнение с глава на Стърлинг от Челси, който засече центриране от фаул на Сам Фийлд, изпреварвайки резервния вратар на нашите Слави Петров.

Съставът на България: Даниел Наумов (46 - Слави Петров), Мариян Димитров (46 - Андреа Христов), Петър Генчев, Петко Христов, Ангел Лясков, Алекс Петров, Ивайло Найденов, Ивайло Климентов (58 - Станислав Иванов), Валентин Йосков (58 - Иван Кирев), Светослав Ковачев (78 - Илия Джамов), Илиян Стефанов (46 - Иван Тилев)