Унгария си тръгна с победа от Латвия (видео)

Отборът на Унгария победи с 2:0 като гост Латвия в мач от Група "B" на квалификациите за Мондиал 2018. Маджарите показаха, че са по-класният тим и заслужено стигнаха до успеха. Победата дойде с по едно попадение във всяко полувреме. Адам Гюрксо откри резултата в десетата минута, а Адам Салай подпечата успеха в 77-ата.

С успеха си днес Унгария записа първи успех в квалификациите и в момента заема трето място в класирането с актив от четири точки. Латвия от своя страна е с една след минималния успех срещу Андора в първия си двубой.

ЛАТВИЯ - УНГАРИЯ 0:2
0:1 Гюрксо (10)
0:2 Салай (77)