Крушарски гледа победа на новия си отбор

В среща от 10-ти кръг на Югозападната Трета лига, отборът на Рилски Спортист постигна трудна победа, над последния в таблицата Чепинец.

Двубоят започна доста мудно и не предвещаваше нищо интересно от самото му начало. В 18-та минута Рилецо стигна до гола, след като Гемеджиев бе изведен с отличен пас в наказателното поле и той отбележи за 1:0 . Това беше единственото по-опасно и интересно положение за първото полувреме и резултата се запази до края му. Топката се разиграваше предимно в средата на терена, с лек превес във владеенето на домакините, предвид сгъстената защита на отбора на Чепинец.

Второто полувреме отново не предложи почти нищо интересно, за да се стигне до 88-та минута, в която гостите изравниха резултата. При върната топка, стража на Рилски изчисти нескопосано и топката попадна във футболист на Чепинец, който почти от центъра го прехвърли за 1:1.

Само минута по-късно, в една от последните атаки, отборът на Рилски Спортист все пак стигна до победен гол на Виктор Младенов. Така резултата се запази до последния съдийски сигнал. Срещата бе наблюдавана от кмета на Самоков, Владимир Георгиев, както и от новият благодетел на отбора - Христо Крушарски.