Партизан изпрати Саша Илич с бенефис

Партизан загуби от ПАОК с 1:2 в бенефиса на легендарния си капитан Саша Илич, който има в кариерата си 791 мача с екипа на "гробарите". Двубоят се изигра пред близо 16 000 зрители, които създадоха неповторима обстановка на трибуните.

Гостите от Солун поведоха набързо с два гола до десетата минута. В края на първото полувреме българската звезда на Партизан Валери Божинов можеше да намали, но ударът му от около пет метра през отбраната на ПАОК уцели тялото на вратаря. Все пак домакините стигнаха до почетен гол в 70-ата минута чрез 17-годишния Джордже Йованович.

Двубоят имаше доста любопитен финал. Във втората минута на добавеното време феновете нахлуха на терена и започнаха да искат фланелките на играчите. Някои по-нахални дори събуваха шортите на футболистите.