Бивш национал бележи при равенство на Славия (видео)

Славия завърши 1:1 срещу гостуващия Ботев Враца в контролна футболна среща. Гостите поведоха в 27-ата минута. След центриране от корнер от ляво Емил Мартинов от Славия не успя да изчисти добре топката на предната греда и Минко Ластарджиев, макар и с гръб към вратата, отправи удар с глава от границата на малкия пеналт, който изненада Марио Кирев.

Славия изравни в 59-ата минута след попадение на новото попълнение Николай Димитров. Бившият национал направи самостоятелен пробив от ляво, навлезе в наказателното поле и със силен удар прати топката в близкия ъгъл на вратата на врачани.