100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 1:5

Левски слезе от върха в Свищов

Едноименният тим от град Левски сдаде първото място в Северозападната Трета лига след 0:0 като гост на Академик (Свищов). Съперниците направиха безличен мач, който зрителите една изтърпяха. Левскарите имаха една възможност през второто полувреме, но изведения на добра позиция Ивайло Иванов не успя да прехвърли вратаря. „Студентите“ пък отправиха един удар в 75-ата минута. През останалото време топката се разиграваше предимно в централната част на терена. В действията на футболистите преобладаваха доста технически брак и борба. Домакините бяха отбора, който повече владееше топката, но това бе само слаба утеха.

Северозападна Трета лига – резултати и голмайстори – VIII кръг
Вихър (Славяново) – Ком (Берковица) 8:1
1:0-Скорчев-15 секунда, 5:0-Систов-5, 20, 22, 51 мин, 6:0-Борислав Иванов-67 мин, 8:0-Систов-72, 77 мин, 8:1-Истатков-82 мин..
Ювентус (Малчика) – Трявна (Трявна) 1:2
0:1-Сгрипаров-30 мин, 1:1-Стоянов-61 мин, 1:2-Енев-77 мин..
Първа атомна (Козлодуй) – Мизия (Кнежа) 3:3
1:0-Ганчев-7 мин. /дузпа/, 2:0-Красимиров-14 мин, 2:1-Симеонов-20 мин. /дузпа/, 2:2-Едис Селимински-52 мин, 2:3-Тонев-84 мин, 3:3-Вълков-87 мин..
Янтра (Габрово) – Кариана (Ерден) 0:2
0:1-Рангелов-20 мин, 0:2-Александър Димитров-69 мин..
Литекс (Ловеч) – Севлиево (Севлиево) 6:1
1:0-Тодоров-4 мин, 2:0-Генков-8 мин, 2:1-Любомир Иванов-12 мин, 3:1-Писаров-25 мин, 4:1-Дилян Димитров-53 мин, 5:1-Йоан Петков-70 мин, 6:1-Денил Селимински-75 мин..
Бдин (Видин) – Партизан (Червен бряг) 7:0
1:0-Стойков-23 мин, 2:0-Кирилов-38 мин, 3:0-Георгиев-40 мин, 4:0-Каишев-45 мин, 5:0-Людмил Иванов-49 мин, 7:0-Цветомир Димитров-73, 76 мин.. Академик (Свищов) – Левски (Левски) 0:0 Павликени (Павликени) – почива