Гаджев и компания се свлякоха на дъното

Българският халф Владимир Гаджев отново бе титуляр за неговия Ковънтри срещу Олдъм в мач от 8-ия кръг на Лига 1 - третото ниво на английския футбол. Бившият капитан на Левски и съотборниците му отново се разминаха с първа победа за сезона. Срещата завърши 0:0 пред близо 9000 фенове на трибуните на "Рико Арина" в Ковънтри. Националът на България получи жълт картон секунди преди края на първата част и бе заменен на почивката от Рубен Ламейраш.

През втората част домакините продължиха да търсят победата, но проблемите им в атака отново се оказаха решаващи. Така Ковънти записа пето равенство този сезон, второ поред, като са без успех и с три поражения и след този резултат Гаджев и компания се свлякоха на дъното с актив от едва пет точки.

Ковънтри е на 24-то място, докато Олдъм е на 19-то с осем точки.