Дубълът на Лудогорец изпусна Локо (София)

Първият мач от 6-ия кръг на Втора лига между Лудогорец 2 и Локомотив (София) завърши при резултат 0:0. Така двата тима събраха актив от 5 точки от шест двубоя и остават в незавидна позиция във Втора лига. Преди останалите двубои "орлите" са 11-ти, а столичани се намират на 14-то място.

Първата част бе равностойна. В 14-ата минута Преслав Петров отправи удар към вратата на Локомотив, но топката мина над гредата. Малко по-късно "железничарите" стигнаха до добра ситуация за гол. Мисяк бе изведен на чудесна позиция  и шутира силно, но един от най-талантливите вратари в школата на "орлите" Даниел Наумов успя да улови. Секунди по-късно отново юношата на Левски стреля, но без успех.

След почивката разградчани имаха по-опасните положения. В 58-ата минута Георги Нетов шутира от около 15 метра, но Любенов се намеси перфектно. След това и Цветелин Чунчуков имаше възможност да порази вратата, но пак стражът на гостите бе на нужното ниво.