Севлиево лидер на Северозапад след 5:0 над Ювентус

Севлиево запази първото място в Северозападната Трета лига след като разби с 5:0 гостуващия му Ювентус (Малчика). Двубоят бе от 5-ия кръг на първенството. Това бе най-малкото с което се отърва съперника им. С най-голям принос за изразителния успех бе Добрин Петров, отчел се с хеттрик. Той го реализира само за 13 минути от 15-ата до 28-ата. Малко преди почивката се разписа и лидера при голмайсторите в групата Георги Колев. В средата на втората част Добрин Петров изработи и попадението на Павлин Иванов. Последният уцели веднъж и гредата.
Същото сториха и съотборниците му Юсуф Юсуф и Младен Николаев. Така селекцията на Мартин Дойчев продължава в шампионата с пълен точков актив. Ювентус пък е на обратния полюс – последното място в класирането.