Лудогорец U17 победи Левски на "Герена" (видео)

Лудогорец U17 записа трета поредна победа в елитната юношеска група след 2:0 срещу Левски в София.

През първото полувреме Лудогорец имаше превъзходство. Станислав Вълчев откри резултата в 22-ата минута. Малко по-късно в 29-ата точен за 2:0 бе Любослав Златков. Освен двата гола през първата част, момчетата на Радослав Комитов пропуснаха и няколко добри положения.

През второто полувреме Лудогорец изигра тактически правилно мача и не допусна опасности пред своята врата. В същото време момчетата на Комитов пропуснаха на няколко пъти да направят резултата класически.

Съставът на Лудогорец U17 срещу Левски: Дамян Дамянов, Илкер Будинов, Василен Марков, Николай Томов, Светослав Славчев, Кристиан Кънчев (Десислав Петков), Евгени Димитров, Станислав Вълчев (Мартин Колев), Георги Стоянов (Стефан Методиев), Димитър Митков, Любослав Златков (Хюсеин Хюсеинов)