Левски U17 допусна тежка загуба от Черно море (видео)

Отборът на Левски U17 загуби с 4:2 от Черно море в мач от 2-ия кръг на Елитната юношеска група. Двубоят ще се запомни с два обрата - по един и за двата тима. В герой за "моряците" се превърна юношеският национал Лъчезар Йорданов, който блесна с хеттрик.

В 21-ата минута той простреля Христо Лалев с глава за 1:0. Осем минути по-късно Радослав Михалков изравни. Симеон Димитров направи 2:1 за "сините". Втората част започна много равностойно, а Лъчезар Йорданов овладя отлично подаване и вкара втория си гол във вратата на домакините. След само две минути Минчев от състава на "моряците" прехвърли Лалев и направи обрата пълен.

В 78-ата минута Йорданов с далечен удар оформи крайния резултат в дербито на кръга.

Левски - Черно море 2:4

0:1 Лъчезар Йорданов (21)
1:1 Радослав Михалков (29)
2:1 Симеон Димитров (32)
2:2 Лъчезар Йорданов (61)
2:3 Мартин Минчев (63)
2:4 Лъчезар Йорданов (78)

Левски: Христо Лалев, Карим Езедин, Константин Иванов, Ростислав Монев, Калоян Яновски, Христо Саръстов, Николай Ковачев, Мартин Динов (Петър Златинов), Симеон Димитров (Стойчо Папазов), Радослав Михалков-капитан (Даниел Василев), Ивайло Петров (Павлин Чиликов);

Треньор: Георги Чиликов

Черно море: Иван Дичевски, Йордан Радев, Александър Цариградски, Георги Топалов, Мартин Дичев, Виктор Попов, Йордан Атанасов (Георги Вълов), Мартин Минчев (Петър Вуцов), Лъчезар Йорданов-капитан, Данаил Димов (Александър Стефанов), Александър Георгиев (Синан Мехмедов);