Витоша (Бистрица) надви Царско село

Отборът на Царско село загуби с 0:1 от Витоша (Бистрица) в мач от третия кръг на Втора лига. Срещата се игра в спортния комплекс на "Царско село", а единственото попадение реализира Кристиан Кочилов в 65-ата минута.

Домакините понесоха тежък удар в средата на първото полувреме, когато един от основните играчи на тима – Цветомир Валериев извади рамо и бе принудително заменен от Тодор Янчев.

Единственото попадение в срещата падна в 65-ата минута, когато Кристиан Кочилов стреля от далечна дистанция, топката рикошира и се озова във вратата, пазена от вратаря Александър Стоянов за 0:1. Успехът бе първи за "бистришките тигри" и след двете равенства имат пет точки.

Царско село пък е с актив от 4 точки след изиграването на първите три кръга. Както е известно, отборът направи равенство на старта с Ботев (Гълъбово) – 1:1, а в миналия кръг се наложи над дубъла на ЦСКА-София с 2:1.