Очаквайте: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Царско село с равенство в дебюта си във Втора лига (галерия)

Отборът на Царско село 2015 направи дебют в професионалния футбол. В мач от първия кръг на Втора лига столичани завършиха 1:1 с Ботев (Гълъбово). Срещата се игра в спортния комплекс на "Царско село", който предлага перфектни условия.

Двубоят започна отлично за домакините. В 7-ата минута след грешка на защитата на Ботев, нападателят на Царско село Симеон Ганчев се озова сам срещу вратаря и с хладнокръвен удар се разписа за 1:0. Царско село - Ботев (Гълъбово) Последва равностойна игра и до края на полувремето не се стигна до повече попадения.

През втората част гостите успяха да стигнат до гол. В 65-ата минута Пламен Коларов реализира със силен изстрел за крайното 1:1.

В следващия кръг Царско село се изправя срещу дублиращия отбор на ЦСКА-София. Царско село - Ботев (Гълъбово) Стартови състави:

Царско село: Боян Пейков, Евгени Зюмбюлев, Мирослав Иванов, Любомир Христов, Реян Даскалов, Александър Аспарухов, Симеон Ганчев, Мирослав Тодоров, Христо Бангиев, Владимир Бахъров, Стойко Иванов

Старши треньор: Тодор Янчев

Ботев (Гълъбово): Мирослав Радев, Ивайло Ангелов, Бейсим Бейсим, Стоян Кижев, Николай Янков, Пламен Коларов, Вълчан Чанев, Ивалин Илиев, Дончо Атанасов, Димитър Трайков, Георги Кирилов

Старши треньор: Димчо Марков   Царско село - Ботев (Гълъбово)
Снимки: Иван Йочев, Sportal.bg