Три бели снаряда надупчиха пернишкия чук (ВИДЕО)

Отборът на Славия победи с 3:1 Миньор (Перник) в контролна среща, играна на стадиона в столичния квартал "Овча купел". И четирите гола паднаха след почивката, като гостите поведоха в резултата. В 65-ата минута защитникът Радослав Митревски порази мрежата на Марио Кирев с шут с десния крак след корнер.

В 78-ата минута талантът на "белите" Янис Карабельов завърши по чудесен начин свой ред и със силен изстрел изравни. Страхотното попадение донесе на младока силни овации от малобройната публика. В 84-ата минута Чукалов направи 2:1, след като топката се отби първо в гредата, а след това в гърба на вратаря на Миньоро. Секунди по-късно Емил Стоев направи разиграване с Карабельов и оформи крайното 3:1 за славистите.Славия - Миньор (Перник)