ЦСКА 2 отново би Спартак (Плевен)

За втори път през подготвителния период втория тим на ЦСКА победи плевенския Спартак. Контролата се игра в Ловеч, а армейците я спечелиха с 3:1.

Мачът тръгна по-добре за плевенчани. Четвърт час след началния съдийски сигнал те водеха в резултата с попадение на Иво Иванов от дузпа. Последваха още две опасни атаки, но Стефан Христов и Влади Каптиев не успяха да вкарат. В края на полувремето селекцията на Стамен Белчев изравни чрез Милчо Ангелов.

Развръзката настъпи веднага след почивката. В 54-ата минута Добромир Бонев оползотвори пас на Васил Попов за 2:1. Минути по-късно Ангелов пък изработи гола на Георги Търтов – 3:1. В оставащите минути армейците уцелиха греда. Младият Кристиян Иванов пък пропусна да направи загубата на плевенския тим по-почитна.

Съставите на двата отбора

ЦСКА 2: С. Петров, Попов, Симеонов, Славов, Минков, Даскалов, Янъков, П.Петров, Рамадан, Ангелов, Головодов /Петров, Търтов, Бонев, Иванов, Кулов, Митрев, Лясков, Янков, Георгиев/.

Треньор – Стамен Белчев

Спартак: Пантев, Иво Иванов, Стенислав Георгиев, Радев, Мичков, Вълов, Т.Тодоров, Яначков, Бенков, Христов, Каптиев /Златев, Митов, Стоян Георгиев, Васев, Бакалов, Маринов, Валериев, Л.Тодоров, Долапчиев, Иванов, Спасов/.