Павел Головодов не спира да бележи за ЦСКА-София 2

В контрола играна в Ловеч вторият отбор на ЦСКА спечели с 3:2 срещу 7-ия в Северозападната "В" група – Вихър (Славяново). Необичайното рано време на спаринга явно попречи на "армейците" да са концентрирани още от началния съдийски сигнал. От това се възползва отбора на Красимир Бислимов.

Централният нападател Иван Иванов оползотвори пас на Альоша Илиев, прехвърляйки технично вратаря на ЦСКА за 1:0. Иванов можеше да утежни доста положението на "червените" с второ попадение, но след удара му топката премина от външната страна на вратата. В отговор селекцията на Стамен Белчев се активизира и до почивката вкара три гола Първият бе дело на Милчо Ангелов (30), а другите заби звездата на тима Павел Головодов (38) и (45). Двуострият двубой продължи и през второто полувреме. В 76-ата минута съдията отмени заради засада гол за Вихър дело на Евгени Систов. Няколко минути по-късно Константин Генков оформи крайното 3:2 за ЦСКА.