Иван Иванов дебютира за ПАО

Българският национал Иван Иванов направи неофициален дебют за Панатинайкос. Бранителят, който подписа с гръцкия гранд преди броени дни, започна като титуляр в контролата срещу четвъртодивизонноя германския Алемания (Аахен). Срещата завърши 2:2, а Иванов остана на терена през целия мач.

Аланецът Мергим Фейзулаху вкара два гола за Алемания до средата на първото полувреме, но Робин Лод намали в 29-ата минута, а в 61-ата Лукас Вилафанес оформи крайното 2:2.

Наставникът на Панатинайкос Андреа Страмачони е много доволен от старанието на българина в тренировките. Доскорошният футболист на Локомотив (Пловдив) постепенно навлиза във форма и е амбициран да се върне на нивото отпреди 2 години, когато беше основен играч на Базел.