Празненства във Велико Търново за 100-годишнината на Етър

Ново поражение за младежите, този път загубиха от Норвегия (видео)

Младежкият национален отбор на България допусна второ поредно поражение в рамките на само пет дни.

След като в четвъртък момчетата на селекционера Тони Здравков отстъпиха с 0:3 при визитата си на Кипър в контролна среща, днес те загубиха с 0:2 домакинството си на Норвегия.

Фредрик Аурснес откри резултата в 23-ата минута, а в 86-та минута Тодор Траянов си вкара нелеп автогол, за да оформи крайното 2:0 в полза на Норвегия.

Поражението на стадион "Славия" беляза петият пореден двубой, в който малките "лъвове" не успяват да се разпишат.

Следващият двубой на България е гостуването на 6-ти септември на Армения в европейска квалификация.

България - Норвегия 0:2