Щракнаха Дженсън Бътън и гаджето му на яхта край Ривиерата

Приятелката на Дженсън Бътън показа, че във Формула 1 не е чак толкова зле да завършваш назад в класирането. 36-годишният ас на Макларън финишира девети в състезанието за Гран При на Монако, осем позиции зад победителя Луис Хамилтън, но гаджето му Бритни Уард го накара да се чувства като №1.

Бритни и Дженсън бяха снимани, докато разпускат на яхта край френската Ривиера броени дни след надпреварата в княжеството. Двамата са обект на голям интерес от страна на папараците, които миналата седмица ги снимаха да карат заедно скутер в Монте Карло.

36-годишният Бътън и бившата му съпруга Джесика Мичибата се разведоха миналия декември след едва едногодишен брак. Скоро след това мястото на екзотичната японка в леглото на британския пилот зае "Мис Януари 2015" на "Плейбой" Бритни Уард.