Гълъбинов: Бях много ядосан, но сега съм щастлив и мислим за Пескара

Българският нападател на Новара Андрей Гълъбинов бе изключително доволен от своя победен гол за 4:3 срещу Бари в продълженията, която прати тима му на полуфинал в плейофите за влизане в Серия "А". Таранът влезе като резерва, а отборът му изпусна аванс от 3:0 като гост на "Сан Никола" и при равенство отпадаше от надпреварата, но гол на Гълъбинов в 115-ата минута остави мечтата на тима жива.

"Мачът беше много тежък и драматичен. Стартирахме великолепно, като изглеждаше по едно време, че е перфектният мач в наша полза. Бари обаче се върна в мача, но ние заслужавахме тази победа и накрая за радост тя дойде. Бях много ядосан, че не започнах мача от първата минута, тъй като мислех, че съм го заслужил, но все пак треньорът си решава и взима своите решения. Щастлив съм, че дори така донесох победата и продължаваме напред. Пескара? В първенството ги победихме два пъти от два мача, което показва, че знаем как да ги побеждаваме. Трябва да се раздадем максимално в събота и след това в сряда. Не трябва да допускаме грешките, които допуснахме днес", коментира Гълъбинов, който днес вкара своя 13-и гол в тази кампания.