Мишо Александров поигра в края при успех на Легия

Нападателят Михаил Александров влезе като резерва при победата на Легия (Варшава) с 4:0 у дома срещу Пяст (Гливице) от 35-ия кръг на шампионата в Полша. Българският национал се появи на терена при резултата 4:0 в 73-ата минута, заменяйки бразилеца Гилерме.

Игор Левчук даде аванс за столичани в 28-ата минута, а Гилерме удвои аванса им в края на първата част. Финландският халф Каспер Хамалайнен реализира трето попадение в 55-ата минута, а унгарецът Неманя Николич оформи крайното 4:0 в 69-ата минута от дузпа.

Легия заема първо място в класирането с актив от 40 точки.

В друга среща от кръга Краковия (Краков) без Антон Карачанаков победи с 2:0 у дома срещу Лех (Познан). Българският атакуващ халф остана на резервната скамейка през целия двубой.
Краковия е на трето място с 33 спечелени точки.