Владо Стоянов: В следващия мач ще бъдем ядосани

Вратарят на Лудогорец Владислав Стоянов заяви след загубата с 1:2 от Локомотив (Пловдив), че в следващия мач "орлите" ще бъдат ядосани и може да вкарат доста голове.

"Благодаря на моите съотборници, защото през второто полувреме показахме много голям характер и резултатът не отговаря на показаното на терена. При 0:0 имаме чисто положение, при 1:0 - също. Локомотив ни вкара с рикошет. През второто полувреме надиграхме Локомотив с човек по малко. Късметът не бе на наша страна", заяви Стоянов.

"Нормално е ако си осигурим по-рано титлата, да получим почивка. Не можем да отказваме на националния отбор. Имаме обица на ухото от миналата година с Милсами. Ако си осигурим титлата следващия кръг, националните футболисти ще получим почивка.

Ако днес имаше още 5-6 минути, щяхме да изравним. Ние сме професионалисти, извоювали сме си име и всеки от нас защитава името. Няма отпускане и днес го доказахме.  След като днес загубихме, в следващия мач ще сме ядосани в хубавия смисъл, а когато играем на максимума от възможностите си, можем да вкараме на всеки отбор много голове", добави националният страж.