Спасов: Още нямам договор с Черно море - видно е, че трябва да се освободят футболисти

Наставникът на Черно море Никола Спасов остана разочарован от представянето на своите футболисти, които загуби с 5:1 от Левски на "Герена".

"Тежка загуба. По принцип винаги се играе трудно на "Герена". Винаги ще се намерят причини и оправдания. Нямам обяснение, особено за последните минути, в които получихме 3 гола. Подходи се неконцентрирано и безотговорно.

Получихме ранен гол, после изравнихме, играта се подобри, но в края на полувремето получихме нелеп гол от фаул. През второто полувреме исках да бъдем по-активни и агресивни, но получихме трети гол. Едно бездушие, липса на характер и концентрация в последните 30 минути на мача.

Все още нямам договор с Черно море. Нищо не мога да ви кажа, но е видно, че трябва да се освободят футболисти, а и да се вземат нови", каза треньорът на моряците.

снимка: Марин Маринов, Sportal.bg