100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 1:7

Уориърс изгубиха Къри за поне две седмици

Гардът на Голдън Стейт Уориърс Стеф Къри ще бъде извън игра поне две седмици. Звездата на шампионите премина преглед на ядрено-магнитен резонанс, а резултатите показаха, че има разтегната връзка на дясното коляно. Къри получи травмата в края на първото полувреме от мач №4 срещу Хюстън Рокетс, когато се подхлъзна на паркета и напусна терена.

28-годишният носител на наградата за “Най-полезен играч” на сезон 2014/2015 има изиграни общо 38 минути в два двубоя от началото на плейофите. Още в първия двубой от елиминациите Къри изкълчи глезен, след което не бе в състава за следващите два мача, а при завръщането си в четвъртия мач контузи коляното си.

Лидерът на Уориърс ще премине отново обстойни изследвания след две седмици.