Нежна бригада свири ЦСКА - Германея

Нежна съдийска бригада ще ръководи днешния мач на ЦСКА срещу Германея от поредния кръг на първенството в Югозападната "В" група.

Главен рефер ще е 25-годишната Християна Гутева, която нашумя с изявите си в коментарните студиа по време на големи първенства. Нейни асистентки ще бъдат Павлета Рашкова и Антоанета Пенчева, а четвърти съдия ще бъде Димитрина Милкова.

Двубоят е и последен за ЦСКА на "Армията" през този сезон, тъй като от понеделник започва подмяна на тревното покритие. Следващите три домакинства на ЦСКА ще са или на националния стадион, или на "Славия".

Червените ще излязат предимно с резервни играчи, а голяма част от героите от мача с Берое ще почиват. На вратата ще застане отново неостаряващият Стоян Колев. Германея се представя трагично през пролетта и е подходящ съперник за трета двуцифрена победа на ЦСКА през този сезон. В 11 мача тимъто т Сапарева баня е записал 1 победа, 1 реми и  9 загуби с голова разлика 3:53.

Двубоят по традиция може да бъде проследен наживо в sportal.bg.