Фенербахче разби Рангелов и компания (видео)

Българският национал Димитър Рангелов не успя да помогне на своя Коняспор да се противопостави на Фенербахче в първия полуфинал от турнира за Купата на Турция. Юношата на Славия започна като титуляр и получи жълт картон, а Коня загуби с 0:3 у дома и трябва да се надява на някакво чудо в реванша, за да се класира за финала.

Волкан Сен откри за "фенерите" в 38-ата минута, а в самия край на полувремето Луиш Нани удвои преднината на гранда от Истанбул. Точка на спора постави Робин ван Перси в 90-ата минута, когато се разписа на празна врата.

Въпреки днешната загуба, Коняспор прави невероятен сезон и заема трето място в първенството. Рангелов пък е сред лидерите на тима и вчера подписа нов договор.

В другия полуфинал Галатасарай победи с 3:1 като гост Ризеспор и също е фаворит да стигне до директния двубой за трофея.

КОНЯСПОР - ФЕНЕРБАХЧЕ 0:3
0:1 В. Шен (38)