Вивиано прекърши Сасуоло (видео)

Отборите на Сасуоло и Сампдория не успяха да се победят в мач от 34-ия кръг на Серия "А". На стадион "Мапеи" срещата завърши 0:0, но главната заслуга затова бе на Емилиано Вивиано. Стражът на "моряците" бе страхотен, като спаси всичко възможно, а в 89-ата минута неутрализира дузпа на Доменико Берарди.

Тимът на Винченцо Монтела трябва да е доволен от спечелената точка, тъй като от 27-ата минута игра с човек по-малко. Червен картон получи Андреа Ранокия и това принуди гостите да играят доста прибрано. Еузебио Ди Франческо пък се наложи да направи две принудителни промени още преди почивката и това също повлия на играта на тима.