Очаквайте в 17:00: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

ЦСКА (М) оформи големия финал за Купата на Русия (видео)

ЦСКА (Москва) последва Зенит на финала за Купата на Русия след убедителна победа с 3:1 над Краснодар като домакин във втората полуфинална среща. Спорът между втория и четвъртия в Премиер лигата беше решен в рамките на десетина минути в края на първото и началото на второто полувреме, когато "армейците" забиха и трите си попадения. Младият Александър Головин реализира в 35-ата и 40-ата минути, а 49 секунди след подновяването на играта Алан Дзагоев окончателно отказа съперника.

Тимът на Краснодар стигна само до едно попадение в 73-ата минута, когато бившият футболист на Левски Жоао Жоазиньо центрира отлично и Рагнар Сигурдсон се разписа. В продължението халфът на "биковете" Шарл Каборе беше изгонен за втори жълт картон.