Септември (София) (U16) - ЦСКА-София (U16) /Почивка/ 1:0

Антонио Вутов отнесе тежко наказание в Италия

Родният талант Антонио Вутов получи звучен шамар от дисциплинарната комисия към Италианската федерация. Младежкият национал на България отнесе наказание от три мача, след като бе изгонен в последната среща на тима му Козенца в гостуването на Мелфи. Двубоят от 31-ия кръг на Италианската Лега Про - дивизия С завърши при резултат 1:1, а Вутов и съотборниците му се нуждаеха от задължителен успех, за да продължат да мечтаят за изкачване в Серия "Б".

Бившият футболист на Левски се появи на терена в 76-ата минута при резултата 1:1 и в 81-ата минута пропусна да донесе победата, след като бе изведен на чиста позиция, а в 92-ата минута бе изгонен с директен червен картон. Причината е опит за саморазправа със защитниците на домакините при спряла игра. Именно поради това е наказан за един мач за картона и за два за агресивното му поведение.

Почти сигурно сезонът за Вутов приключи, тъй като до края на първенството остават три кръга, а Козенца трябва да се класира за плейоф, за да има възможност Вутов и съотборниците му да се опитат да стигнат до Серия "Б". На този етап обаче изостават с три точки.

През този сезон Вутов, който е преотстъпен от Удинезе има един гол срещу Катаня.