Септември (София) (U16) - ЦСКА-София (U16) /Почивка/ 1:0

Раниери отказа да коментира реферите

Мениджърът на Лестър Клаудио Раниери отказа да коментира решенията на рефера Джон Мос по време на днешното равенство с Уест Хам (2:2). Арбитърът изгони Джейми Варди, показвайки му втори жълт картон за симулация, след което даде спорна дузпа в полза на "чуковете" в 83-ата минута. Впоследствие Мос не отсъди наказателен удар за нарушение срещу Роберт Хут, но в добавеното време опита да компенсира с още една спорна дузпа - този път в полза на домакините.

"Мога да съдя моите играчи, не реферът. Той е видял това. Ако някои футболисти не се представят добре или правят грешки, говоря с тях и се опитваме да подобрим играта им. Реферът не е моя отговорност. Ако искате да разберете нещо за Джейми, питайте Джейми. Защо трябва да коментирам този инцидент, ако вече сте гледали мача? Неговото изгонване промени целия двубой за нас. Моят отбор днес бе фантастичен, фантастичен. Всеки мач играем с цялата си душа. Искам да благодаря на футболистите и на феновете. Трябва да вярваме всеки път. Тази точка е много важна в психологическо отношение. Много е важно да се върнеш, след като минута преди края изоставаш с 1:2", заяви Раниери.