Добруджа удари Локомотив (Мездра)

Отборът на Добруджа надигра на своя стадион "Дружба" с 3:1 състава на Локомотив (Мездра) в мач от 24-ия кръг на "Б" група.
 Домакините бяха по–активният отбор и заслужено се поздравиха с трите точки.
Първото попадение дойде в 20-ата минута, когато момчетата на Радо Димов откриха, чрез Владимир Айтов. Кристиян Петков в края на първата част удвои преднината на домакините.

Втората част започна повече от добре за гостите от Мездра, които в самото начало върнаха едно попадение. Реализира го Арсен Любоя.
Последният гол бе дело на Костадин Ничев в 80-ата минута, който оформи крайния резултат.