Гълъбинов и Новара измъкнаха победата в 93-ата минута (видео)

Българският нападател Андрей Гълъбинов влезе като резерва за своя тим Новара при домакинството на Ливорно от 36-ия кръг на Серия "Б". Родният таран се появи при резултат 1:1, но в 93-ата минута празнуваше заедно със съотборниците си победното попадение на Фараго. Последният бе дал преднина на северняците в 11-ата минута, а Коми в 65-ата възстанови равенството.

Гълъбинов влезе в 77-ата минута, но нямаше късмет да се разпише срещу бившия си тим. Така Новара прекъсна серията си от четири мача без успех и се изкачи на шесто място с 57 точки.

Лидерът Кротоне вчера завърши 0:0 срещу Специя и е много близо до влизане в Серия "А". Вторият Каляри пък разпиля днес с 6:0 Бреша и прекъсна серията си от две поредни поражения. Тимът от Сардиния има 71 точки и изостава на три от първото място.

Третият Бари също продължава положителната си серия след 3:0 над Комо и с актив от 60 точки продължава да мечтае за завръщане в елита.