Рангелов разплака Фенербахче (видео)

Националът Димитър Рангелов затвърди страхотната си форма, като се превърна в герой за тима си Коняспор при победата с 2:1 у дома над гранда Фенербахче в среща от 28-ия кръг на турската Суперлига.

Българинът започна като титуляр и се разписа още във втората минута, като по този начин успява във втори пореден мач да отбележи. Йомер Шахинер беше изведен с прехвърлящ пас отдясно зад защитата, нахлу към вратата и пусна пред малкото наказателно поле, където Рангелов мощно се разписа с удар, който срещна напречната греда и спря в мрежата – 1:0.

Гостите от Истанбул се върнаха в мача в 41-ата минута, когато Фернандао изравни. Резултатът се запази до 85-ата, когато Али Камадли отново изведе домакините напред. В самия край на мача Рангелов беше изваден като тактическа смяна.

Така Коняспор лиши "фенерите" от възможността да се изравнят на върха с Бешикташ. Фенербхче е втори с 60 точки, Бешикташ е лидер с 63, а Коняспор има вече 53 и заема третото място.

All Goals HD - Konyaspor 2-1 Fenerbahce - 09-04... by LiG2Fr