Спас Спасов или Меси - вижте какво направи на 3 пъти играч на Рилецо с отбраната на ЦСКА (видео)

В първите си 23 мача във "В" група ЦСКА допусна само 3 гола в своята врата. Вчера обаче армейците получиха цели две попадения при домакинския си мач срещу състава на Рилски спортист, който завърши 5:2 в полза на 31-кратния шампион на България.

Над всички в състава на Рилецо бе 26-годишният нападател Спас Спасов, който се появи като резерва в средата на първото полувреме и до неговия край буквално разпиля червената отбрана.

Първо, в 20-ата минута, Спасов се справи с двама бранители на ЦСКА и изведе свой съотборник сам срещу вратаря, но той не успя да реализира. Пет минути по-късно юношата на Локомотив (София) навърза цели трима защитници на ЦСКА, озова се сам срещу вратаря и стреля, но Господинов някак изби.

Спасов обаче не спря дотук. В 36-ата минута той изведе перфектво Мариян Ловков сам срещу Господинов за първия от двата гола на Рилски спортист.

Интересното е, че Спасов дори не тренира всеки ден. "Първо ходех от мач на мач. После тренирах по веднъж в седмицата, а сега - по три пъти на седмица, тъй като имам повече свободно време", каза Спасов пред Sportal.bg, който скоро ще започне работа като треньор на деца във "ФК Младост" и отново ще разреди тренировъчните занимания в Самоков.