Георги Миланов пак е в играта, но Грасхопър не е (видео)

Месец след като беше получил контузия, Георги Миланов се завърна в игра за Грасхопър, където е преотстъпен от ЦСКА (Москва). Българският футболист се появи като смяна за последния половин час при нещастната загуба на неговия тим с 1:2 като гост на Тун в среща от 26-ия кръг на първенството на Швейцария.

Полузащитникът влезе на терена при 1:1, но в последната минута Грасхопър допусна втори гол в мрежата си, дело на Симоне Рап. Преди това в 49-ата минута Ридж Муанси беше извел Тун напред от дузпа, а Мунас Дабур беше изравнил в 57-ата минута. В заключителните секунди, изнервен от второто попадение на домакините, съотборникът на Жоро Миланов Филип Сендерос получи червен картон.

С това поражение "скакалците" остават на трета позиция в класирането - на 18 точки от лидера Базел, който освен това има и два мача по-малко в актива си и днес играе дерби с втория Йънг Бойс. Тун пък е шести.

ТУН - ГРАСХОПЪР 2:1
1:0 Мунси (49-дузпа)
1:1 Дабур (57)