Владо Стоянов MVP при победата на България

Вратарят на националния отбор на България Владислав Стоянов бе избран за Най-полезен играч (MVP) в мача, в който националите победиха Поругалия в Лейрия с 1:0.

Според читателите на авторитетното португалско издание A Bola Владо Стоянов е бил най-добрият играч в мача с 57% от гласовете на читателите на изданието. За Ренато Санчес са гласували 19%, а за Жоао Марио вота са си дали 6%.

Големият герой на мача бе Владислав Стоянов. Футболист №1 на България за 2014 година направи фантастичен мач, който ще помни дълго време. Стражът на Лудогорец направо отказа Роналдо, като дори му хвана за втори път дузпа в 66-ата минута.
България наказа Португалия
Освен това Стоянов спаси още 5 удара на Роналдо, а в третата минута бе страхотен срещу останалия срещу него Нани.
ГАЛЕРИЯ ОТ МАЧА ПОРТУГАЛИЯ - БЪЛГАРИЯ - ТУК!

FT Portugal - Bulgaria 0:1 by mohamed1021