Оборище и Ботев (Гълъбово) завършиха наравно в контрола

Отборите на ФК Оборище и Ботев (Гълъбово) завършиха наравно 1-1 в контролна среща, изиграна днес от 11.30 часа на Градски стадион Пловдив .“Войводите“ откриха резултата в 28-та минута чрез Мартин Димов, който засече с глава центриране след изпълнение на ъглов удар. Отборът на Ботев изравни в 61-а минута.

Оборище: Венцислав Димитров ,Петър Альошев,Мартин Димов, Ивайло Димитров, Христо Стамов,Калоян Цветков,Антонио Цанков,Шабан Османов,Християн Василев ,Владимир Бахъров , Иван Колев В осмата минута на първото полувреме Мурад Ибраим замени Петър Альошев .През второто полувреме на вратата застана Ивайло Сайков , а в игра също така се включиха Ели Маркес , Георги Нетов, Никола Иванов и Илиан Христов.